Střešní okna Velux

Společnost VELUX pomáhá lidem na celém světě využít co nejlépe všechny možnosti, které jim nabízí bydlení v podkroví. Ať již přestavujete starý podkrovní byt nebo budujete zbrusu nový, nabízíme vám atraktivní řešení, které představují střešní okna. Díky využití střešních oken prosvětlíte často tmavé půdní prostory tak, aby odpovídaly i těm nejnáročnějším požadavkům moderní bytové architektury.

Dříve než začnete přemýšlet nad výběrem barvy, odpovězte si na otázku: Jaké řešení hledám? Potřebuji místnost příjemně zastínit nebo zabránit jejímu přehřívání?

Vnitřní rolety a žaluzie pro regulaci světla nebo zatemnění

Ať už potřebujete zastínit nebo zcela zatemnit, tou nejlepší volbou pro Vaše střešní okna jsou rolety a žaluzie VELUX.

V naší nabídce naleznete zatemňující roletu, plisovanou roletu, žaluzii nebo roletu pro jednoduché zastínění interiéru. Nabízíme je v široké škále barevných odstínů a vzorů a jistě si mezi nimi vyberete takový, který bude odpovídat vašim představám a vkusu.

Venkovní rolety a markýzy pro ochranu před teplem v létě.

Předokenní roleta VELUX dokáže zachytit 95% slunečních paprsků a interiér tak výborně chrání před přehříváním. V zimním období naopak snižuje únik tepla až o 15% a ušetří vám tak výdaje za energii.

Venkovní markýza nabízí jednoduchý a velmi účinný způsob, jak interiér ochránit před přehříváním - zachytí až 90% slunečního tepla. Venkovní markýzu přitom můžete mít staženou celé léto, nebrání výhled ani manipulaci s oknem.

Předokenní roletu i venkovní markýzu lze zkombinovat s jakýmkoli typem vnitřních rolet či žaluzií VELUX.

Vyrobeno pro perfektní soulad

Každé střešní okno VELUX je vybaveno zabudovanými úchytkami, na které se montují rolety a žaluzie VELUX. Můžete si být jisti jejich dokonalým souladem, protože jsou vyrobeny na milimetr přesně. Díky unikátnímu systému Pick&Click® je montáž velmi snadná a trvá jen pár minut.

Příjemně po celý rok
Pokud již máte nainstalovaná střešní okna a potřebujete zlepšit vnitřní klima, máme pro vás perfektní řešení. Rolety a žaluzie VELUX pomáhají v letním období zabránit prostupu tepla do interiéru, v zimě zase sníží únik tepla.

V zimním období a v noci můžete zabránit nežádoucím únikům tepla střešním oknem jednoduchým stažením rolety. Naopak v letním období použitím předokenní rolety nebo venkovní markýzy zabráníte přehřívání interiéru a v podkroví bude příjemné klima.

Zima nebo léto, rolety a žaluzie VELUX nabízejí řešení.

Technické hodnoty rolet a žaluzií VELUX byly kalkulovány standardizovanými testy v souladu s mezinárodními standardy EN ISO 12567-2, EN 13363-2 a ISO 15099.

Upozorňujeme vás, že použitím vnitřních rolet a žaluzií se může zvýšit riziko kondenzace. Proto je důležité roletu vytáhnout, když není její funkce potřeba a v místnosti pravidelně větrat.

V zimním období vám sluneční paprsky zdarma přes střešní okna vyhřívají váš domov. Pokud na noc zatáhnete předokenní rolety VELUX, zabráníte tím úniku tepla ven.

Nový design originálních rolet a žaluzií

Společnost VELUX přichází v sortimentu rolet a žaluzií s novým designem, za kterým se skrývá víc, než jen viditelná změna krycí lišty a vodicích lišt.

  • Vylepšený design – tenké estetické lišty a nenápadná horní krycí lišta působí příjemně a zároveň nezmenšují prosklenou plochu okna. Proto, v případě že zrovna roletu či žaluzii nepotřebujete mít staženou, je místnost výborně prosvětlená.
  • Jednoduché a tiché ovládání – několik zásadních konstrukčních změn přineslo další vylepšení vlastností rolet a žaluzií VELUX.
  • Jednoduchá montáž – jedinečný systém Pick&Click!® a montáž trvá jen pár minut.
04072008308IMG_20130725_125154
IMG_20130725_125237IMG_20131008_132208
IMG_20131008_145541