Terasy a balkóny

Terasy jsou po celý rok vystaveny proměnlivým klimatickým vlivům. Zajištění kvalitní hydroizolace by mělo být prvním krokem při stavbě nové, či rekonstrukci staré terasy.

Posledním a momentálně jasně převažujícím typem je hydroizolace z měkčeného PVC. Na nosnou konstrukci terasy je položena mPVC fólie, na kterou už není nutné dávat betonový potěr, pouze dlažbu na podložkách nebo např. rošt z terasových prken.  Fóliové hydroizolace na terasách a balkónech jsou pro svoji vynikající zpracovatelnost v jakémkoli detailu nejvhodnějším materiálem. Nejčastější problém na starších terasách je vlhnutí u detailů zábradlí, napojení u okapnic, u dveří atd. Fóliová izolace a její již od výrobce dodávané systémové díly a tvarovky Vás zbaví těchto problémů a celkově prodlouží životnost celé stavby.

Pokud plánujete stavbu terasy, izolace je ta poslední část, na které by se vyplatilo šetřit. Vždy se s námi poraďte a zvolíme variantu, která vám zaručí, že si terasu budete v příštích letech užívat a nebudou Vám kvůli ní přibývat vrásek.

Izolace balkonu a teras (10)Izolace balkonu a teras (19)
Izolace balkonu a teras (18)Izolace balkonu a teras (17)
Izolace balkonu a teras (16)Izolace balkonu a teras (15)
Izolace balkonu a teras (14)Izolace balkonu a teras (13)
Izolace balkonu a teras (12)Izolace balkonu a teras (11)
Izolace balkonu a teras (9)Izolace balkonu a teras (8)
Izolace balkonu a teras (7)Izolace balkonu a teras (6)
Izolace balkonu a teras (5)Izolace balkonu a teras (4)
Izolace balkonu a teras (3)Izolace balkonu a teras (2)
Izolace balkonu a teras (1)